.

.

Дувачкиот Магнетни Clasps, Никел Слободни, Колона, Антички Бронза, 16x6mm, Дупка: 1.5 mm

Дувачкиот Магнетни Clasps, Никел Слободни, Колона, Антички Бронза, 16x6mm, Дупка: 1.5 mm

DEN 200.16
DEN 146.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Дувачкиот Магнетни Clasps, Никел Слободни, Колона, Антички Бронза
Големина : за 6mm широк, 16mm долго, дупка : 1.5 mm.
Дувачкиот магнетни clasps се состои од две страни. Кога ги стави речиси, тие можат да бидат апсорбирани заедно за нивните магнетни карактеристика.

Кон својствата

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X-КК-MC027-AB-НФ
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Производ Карактеристики:
Колона
Објектот Тежина:
0.018g
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Метална боја:
античкиот бронза
Заврши:
никел слободни
Обликот:
Колона
единица:
5Sets
Материјал:
Дувачкиот

Најдобри предлози во категоријата