.

.

12mm Мешан Стил Божиќ Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу k04056

12mm Мешан Стил Божиќ Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу k04056

DEN 162.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


12mm Мешан Стил Божиќ Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу k04056
Реден број : k04056
Материјал : Стакло
Големина : 12mm
Количина : 50pcs/многу Напомена : слики од оваа точка на нашата веб страница се само за референца да ви кажам дека тие се во мешани бои и/или мешан модел. Сепак, боите или шема, ние се добие од фабриката може да се разликува во секое време. Само да не контактирате за ако имате посебни барања на бојата или моделот и ние ќе се обидеме ако ние може да ги добиете за да се исполнат вашите барања.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Стакло
Големина:
12mm
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Должина:
1.2cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Висина:
0.45cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Број На Модел На:
k04056
Материјал:
Стакло
Големина на:
12mm
Количина:
50pcs/многу
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата