.

.

1meters 10мм Една Страна Faux Рамен Кожа Мозок , од Страна на Faux Велур Кабелот од 1,5 мм Дебел Хривнија Jewerlry DIY Занает

1meters 10мм Една Страна Faux Рамен Кожа Мозок , од Страна на Faux Велур Кабелот од 1,5 мм Дебел Хривнија Jewerlry DIY Занает

DEN 143.52
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

метар метар дворот метар
Описи :
Услови : Brand New
Боја : Црна / Темно Кафеава
Материјал : faux кожа , faux велур кожа
Дизајн : една страна faux кожа , од една страна faux велур
Количина : 1meter по парче
Димензии : ширина 10мм
Дебелина : 1.5 mm
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
* Ние сме среќни да понуди трговија на големо цена, ако сте заинтересирани да нарачате повеќе! Ви благодариме!
Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат.Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
faux велур кабелот
Материјал:
кожа
Бренд Име:
LEZAM
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
10мм
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Големина:
10mm

Најдобри предлози во категоријата