.

.

Бесплатен Превозот Нова Голема Големина 31MM 20Pcs Многу Бои петокрака Ѕвезда Рамен Грб Акрилик Кристал За DIY Декорација

Бесплатен Превозот Нова Голема Големина 31MM 20Pcs Многу Бои петокрака Ѕвезда Рамен Грб Акрилик Кристал За DIY Декорација

DEN 75.84
DEN 68.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме Многу : 10 Pcs/многу Боја : шарени
Ве молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне .Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат .Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат
Превозот Термини :
1. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
Испорака Метод :
1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL)
2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме
Било детални информации pls не двоумете се да контактирате со мене и јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барања. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
31mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Број На Модел На:
TWZ056
ues:
Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли
Пакет:
10pcs/многу
Тип На Производ:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
31mm
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
31mm

Најдобри предлози во категоријата