.

.

Мулти-Обоени Или Обложени Рефлексии Хематит Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 2-12mm Влакно 15inch DIY Накит

Мулти-Обоени Или Обложени Рефлексии Хематит Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 2-12mm Влакно 15inch DIY Накит

DEN 185.28
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Круг Шарени Хематит Монистра За Изработка на Накит 2-12mm 15inches DIY Накит Бесплатен Превозот на Големо Гем-внатре
П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G9551-V
Објектот Тежина:
25g-150g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
хематит
боја:
Шарени, Обоена од природен камен
Како да се продаваат?:
Се продава од влакно, должината на една влакно е 39cm
Објектот Дијаметар:
2mm 3mm 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm
Надворешниот Дијаметар:
2mm 3mm 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm

Најдобри предлози во категоријата