.

.

Тибетската Сребро Spacer Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Коцка, Антички Сребрен, за 4mm долго, 4mm широк, 4mm, дебела, дупка: 1.5 mm

Тибетската Сребро Spacer Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Коцка, Антички Сребрен, за 4mm долго, 4mm широк, 4mm,

DEN 238.08
DEN 179.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тибетската Сребро Spacer Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Коцка, Антички Сребрен
Големина : за 4mm долго, 4mm широк, 4mm, дебела, дупка : 1.5 mm
ако се со цел за антички или земја, или народни стил на изглед за вашиот накит, но се чувствувам метал мушка ви се допаѓа е премногу сјајна, нашите стручни тибетански стил на монистра се вашиот совршени избор! тие се популарни во накит дизајн. натпреварот со предизвика rhinestones, lustrous камен монистра, и pearlized школка бисер монистра, можете да направите вашите индивидуални и препознатлив обетки, нараквици и ѓердани. ви даде чувство на античките. тие се дополнувања на брз-продажба на накит создавање!

Кон својствата

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X-LFH10002Y
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
коцка
Објектот Тежина:
0.04g
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
коцка
единица:
100pcs
Материјал:
Легура

Најдобри предлози во категоријата