.

.

Две Тон Природни Мушка Насоки, Обоена, Круг, Теал, 8mm; Дупка: 1mm, за 48pcs/влакно, 14.9

Две Тон Природни Мушка Насоки, Обоена, Круг, Теал, 8mm; Дупка: 1mm, за 48pcs/влакно, 14.9

DEN 255.36
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Две Тон Природни Jade Мушка Насоки, Обоена, Круг, Теал
Големина : за 8мм во дијаметар, дупка : 1mm; за 48pcs/влакно, 14.9".
Жад за производство на ракотворби, е многу популарна. Карактеристики на жад, дебели во текстура, е algid кога се допира, што го прави различен од другите материјали.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-G-R165-8мм-05
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.041
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Теал
Употреба:
Монистра
Обоена:
Обоена
Дупка Стил:
Drilled
природата:
Природни
единица:
1strand
Објектот Дијаметар:
0.315

Најдобри предлози во категоријата