.

.

JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Дрвото на Животот Шарм Конектори за Накит Одлуки Нараквици Наоди Додатоци Занает DIY 27x20mm

JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Дрвото на Животот Шарм Конектори за Накит Одлуки Нараквици Наоди Додатоци Занает DIY 27x20mm

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
10pcs
Големина на :
како да го одберете
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Број На Модел На:
Конектори
Производ Карактеристики:
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ
Објектот Должина:
2.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
JAKONGO
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
2g
Објектот Висина:
2.7cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
објектот тема:
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ
Големина:
27x20mm

Најдобри предлози во категоријата