.

.

Целосна влакно Прекрасна Виолетова Титаниум Кварц Дипломирал Долги Стапови Поени Ѓердан,Суровини Кристали Груба Кварц Врвот Drilled Монистра

Целосна влакно Прекрасна Виолетова Титаниум Кварц Дипломирал Долги Стапови Поени Ѓердан,Суровини Кристали Груба Кварц Врвот

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Облик : Точка Боја : Виолетова Материјал : Кварц Квалитет Одделение : ААА Должина : Approx15.5inches/Влакно & Околу 55pcs/Влакно Големина : 7-10x30-46mm
Повеќе точка pendant монистра како линкот подолу :
Шопинг Процес
Пакет Детали
***** Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
Референци ***** Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. * * * * * * * За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
***** Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
***** Предметот(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
***** Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
***** Ако имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
***** Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
***** Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
Враќање & Размена Политика
***** Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни Информации Политика
***** Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
За Нас ***** Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит. ***** Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. ***** Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. ***** Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи. ***** Ако е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. ***** Добредојдени да ни се приклучат - Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! - Amazingbeads

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
YYX-CT-77
Бренд Име:
AMAZETSH
Објектот Тежина:
130G
Објектот Форма:
Marquise Форма
Материјал:
Природни Кварцен Кристал
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
точка
боја:
Виолетова
Должина:
Approx15.5inches/Strand & Approx80pcs/Strand
Големина:
7-10x30-46mm
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
7-10mm

Најдобри предлози во категоријата