.

.

Слатка Бел 10set/поставува Антички Сребрен Алуминиум Filigree Одговара 18*25мм кол Овална Cabochon Pendant Settings+чисто стакло cabochons D1205-1

Слатка Бел 10set/поставува Антички Сребрен Алуминиум Filigree Одговара 18*25мм кол Овална Cabochon Pendant Settings+чисто стакло

DEN 239.52
DEN 216.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Само треба на слики и примероци.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
копното.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Слатка Бел 10 set/поставува Антички Сребрен Алуминиум Filigree Одговара 18*25мм кол Овална Cabochon Pendant Settings + чисто стакло cabochons D1205-1
Точка Бр. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
D1205-1
Објектот Количина
20 сет
Објектот Материјали
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Објектот Главно Бои
црна Антички Бронза Мравка ique сребро Антички злато
Објектот Околу Големина
26*36 mm(Одговара 18*25мм кол)
Објектот Форма
Cabochon Pendant Settings
Мерка Конверзија
1cm=0. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.393 инчен 1 инч=2.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
cabochon pendant settings
Објектот Должина:
3.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
4g
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Број На Модел На:
D1205
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
2.6cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Големина:
26*36mm(Fit 18*25mm dia)
Боја :
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички злато
Големина :
26*36mm(Одговара 18*25мм кол)
Количина :
20 сет
Парична казна или Моден:
Моден
Позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата