.

.

Природни Сива Слатководни Бисер Барок Gem Камен Монистра Влакно 14.5 За DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

Природни Сива Слатководни Бисер Барок Gem Камен Монистра Влакно 14.5 За DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

DEN 207.36
DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Нередовните
Број На Модел На:
zzy907
Бисер Квалитет:
АА+
Објектот Тежина:
About
Објектот Форма:
Нередовните
Објектот Дијаметар:
3-4mm/5-7mm/8-9mm/9-11mm/11-12mm
боја:
сива
Камења:
бисер
облик:
freeform
дупка со големина:
1mm
Должина:
14.5
Метал:
Никој
Стил:
Spacer
Материјал:
Скапоцен камен
Надворешниот Дијаметар:
3-4mm/5-7mm/8-9mm/9-11mm/11-12mm

Најдобри предлози во категоријата