.

.

2017 20 компјутери Ѓердан Рака Тока Pendant Накит Додатоци Панделки lanyard Со Синџир DIY Додатоци XS-05 50mm

2017 20 компјутери Ѓердан Рака Тока Pendant Накит Додатоци Панделки lanyard Со Синџир DIY Додатоци XS-05 50mm

DEN 224.64
DEN 132.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис на производот •Пакување : OPP Вреќа •Пакување големина; за 8мм •Боја : Случајни Боја •Количина : 20 •Тежина : Околу 30grams •Пакет се вклучуваат : •Изработка на накит diy монистра x 1 торба •Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. •Бојата на секоја серија на производи ќе биде малку боја, ве молиме да се разбере. Ви благодариме! •Пакет вклучуваат : DIY Занаети Помине Уметност Decorationx 1 торба •Може да се користи за да се направи накит, за шиење облека, убавина чевли, танц облека, стомакот танц носии, свадба фустани,Мобилен телефон декорација,ноктите, убавина, итн. Се убави жени секојдневно diy потребни материјали.
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Sk Meida
Производ Карактеристики:
линија
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
50cm
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
XS-5
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
2.4g
Објектот Ширина:
0cm
Материјал:
PU
Големина:
45 cm
size2:
50mm

Најдобри предлози во категоријата