.

.

Бесплатен Превозот 3Meter 10мм Занает Сончоглед Дизајн Имитација Бисер Монистра Памук Линија Синџир За DIY Свадба Партија Декорација Партија

Бесплатен Превозот 3Meter 10мм Занает Сончоглед Дизајн Имитација Бисер Монистра Памук Линија Синџир За DIY Свадба Партија Декорација

DEN 109.44
Залиха
Достапно за вашата нарачка

3meters многу ве Молиме Имајте во предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна $200 .Ние ќе го промени превозот од China Post да DHL, или ЕМС Слободни.и вие не треба плаќаат дополнителна наплата
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Ве молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне .Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат .Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат
Превозот Термини :
1. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
Испорака Метод :
1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL)
2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме
Било детални информации pls не двоумете се да контактирате со мене и јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барања. Ви благодариме!

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
ivory 3m, white 3m, golden 3m, silver 3m
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Qiaocaner
Објектот Тежина:
20g/3meters
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
FZZ255
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
10mm
is_customized:
Yes
Обликот:
Цвет

Најдобри предлози во категоријата