.

.

10meters/многу Големо Антички Бронза и Железо Гроздобер Open Link Синџирите За Накит DIY Синџир Ѓердан Наоди Накит Одлуки F678

10meters/многу Големо Антички Бронза и Железо Гроздобер Open Link Синџирите За Накит DIY Синџир Ѓердан Наоди Накит Одлуки F678

DEN 507.84
DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10meters/многу Големо Антички Бронза и Железо Гроздобер Open Link Синџирите За Накит DIY Синџир Ѓердан Наоди Накит Одлуки F678

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
метални синџири
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
метални синџири
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0inch
кориснички:
Yes
боја:
античкиот бронза
Функција:
железни синџири
Материјал:
Бакар
Тип На Објект:
изработка на накит
Тип:
синџирите за накит diy
Функција:
open link синџири
useage:
ѓердан синџири
Стил:
diy синџир ѓердан
Големина:
4.5*6mm

Најдобри предлози во категоријата