.

.

Трговија на големо 100pcs clearAB чешка Кристал Кристал Rondelle Spacer монистра накит DIY 4mm5mm6mm7mm8mm10mm12mm

Трговија на големо 100pcs clearAB чешка Кристал Кристал Rondelle Spacer монистра накит DIY 4mm5mm6mm7mm8mm10mm12mm

DEN 133.44
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3933846445768676 монистра US $ 1.65
/парче US $ 1.69
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.29
/парче US $ 1.19
/парче US $ 1.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.99
/парче
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[18294] Испорака детали
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по исплата потврди,освен викенд (сабота и недела) и Кинески официјални празници. Предмети ќе бидат испратени директно од производство локација.Ве молиме најдете превозот време и соодветната стапка од страна на вашата локација во следната табела :
Земја
Време На Испорака
Работни дена
5-10
11-15
21-25
26-30
>35
Календарски дена
5-12
13-19
26-30
36-45
>45
Сад
Стапка на пристигнување
9%
50%
35%
5%
Испраќање или враќање
Канада, Австралија
Стапка на пристигнување
4%
38%
43%
10%
Испраќање или враќање
Обединето Кралство
Стапка на пристигнување
7%
38%
44%
5%
Испраќање или враќање
Европа (Исклучување на велика БРИТАНИЈА)
Стапка на пристигнување
2%
38%
45%
10%
Испраќање или враќање
Други
Стапка на пристигнување
3%
38%
48%
20 %
Испраќање или враќање
Превозот времето е прикажан погоре е во нормална состојба и може да биде разновидна поради царинската случаен инспекција, поштата одложување, викенд, празник се скрши или абнормални временските фактори.
Условите на продажбата :
ве молиме видете ја сликата и насловот,ако има повеќе прашања,молам контактирајте ме,јас ќе реагира во 24 часа,ви благодариме!
И ако ви се допаѓа нашиот објект ве молиме дајте ми пет ѕвезди!!!
3933846445768674 монистра US $ 1.69
/парче US $ 1.19
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.69
/парче US $ 1.29
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.15
/парче US $ 1.99
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.89
/парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
25g
Број На Модел На:
PJ6A
Бренд Име:
TTBEADS

Најдобри предлози во категоријата