.

.

Легура љубов срце облик сад Знаме Хривнија Beaded 5mm Голема дупка Мушка се вклопи во Европската Шарм хривнија ѓердан производство DIY

Легура љубов срце облик сад Знаме Хривнија Beaded 5mm Голема дупка Мушка се вклопи во Европската Шарм хривнија ѓердан производство

DEN 36.00
DEN 34.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Легура љубов срце облик сад Знаме монистра
Големина : 8 * 13mm Дупка : 4.5 мм
Боја : Види слика
Материјал : метал
Тежина : 3 G
Пакување : OPP вреќа надворешниот торба

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
8*13mm
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
3G
Број На Модел На:
K093

Најдобри предлози во категоријата