.

.

Кристал Крстот Монистра Шарм Фацетирани Монистра 14MM 20PCS Pendant Накит Наоди Лабава Монистра Австрија Додатоци Кристал Монистра

Кристал Крстот Монистра Шарм Фацетирани Монистра 14MM 20PCS Pendant Накит Наоди Лабава Монистра Австрија Додатоци Кристал Монистра

DEN 191.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме имајте во предвид :
1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.
2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .
3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.
Ова е време на испорака за пакет :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена
E-Пакет- 5-25 работни дена
EMS-5-12 работни дена
DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена
Answer : ___________________________ Note :
Ако сакате други бои, ве молиме погледнете го следново боја картичка, и тогаш контактирајте ме.
Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и ќе ви овозможи 0.2-1mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
30G
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
HD
Бренд Име:
ZHUBI
Стил:
Додатоци за Bacelets чешка Стаклени Монистра Miyuki Монистра Фенси Камен
Повод:
Cristais став artesanato aviamentos artesanato Делови да се Направи Накит
Функција:
Полу Скапоцен Камен Монистра Шарм за Нараквици Capinhas
боја:
Бела Јасно Зелена Црно Црвено Злато Sliver Жолта Sliver Сина, Пурпурна Сива
Материјал:
Скапоцен Камен Монистра Murano Gass Шарм Strass Став Artesanato
Пакување:
20pcs пакет со opp вреќа
дизајн:
Collares Mujer Esferas Де Vidro Став Lustres Miyuki Монистра Boncuk
Употреба:
Бисери за Накит Занаети Spiedras y Cristales
квалитет:
ААА

Најдобри предлози во категоријата