.

.

7mm 100PCs Мешани Црна Акрилна цифра плоштадот Монистра Spacer Монистра За Накит Одлуки YKL0356X

7mm 100PCs Мешани Црна Акрилна цифра плоштадот Монистра Spacer Монистра За Накит Одлуки YKL0356X

DEN 110.40
DEN 105.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детали за производот
Материјал
Легура
Големина
Approx7 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја Црна
Количина
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
YKL0356 X
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.33g
Број На Модел На:
YKL0356X
Бренд Име:
clanroy
Големина:
7mm
Цел:
хривнија & играчка за деца
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
7mm

Најдобри предлози во категоријата