.

.

925 Фунта Сребрена Ѕвезда бесконечност Неизмерна Љубов Срцето Мајка МАЈКА Подарок Срцето Шарм Монистра одговара Шарм Хривнија Сребро 925 Накит

925 Фунта Сребрена Ѕвезда бесконечност Неизмерна Љубов Срцето Мајка МАЈКА Подарок Срцето Шарм Монистра одговара Шарм Хривнија

DEN 265.92
DEN 237.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BISAER БС
Број На Модел На:
GXC021
Објектот Тежина:
-
Материјал:
925 Sterling silver
Ми вети:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена ,Пријател ,Семејство ,Забава,Свадба
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Надворешниот Дијаметар:
-

Најдобри предлози во категоријата