.

.

Слатка Бел 12 компјутери/многу два боја Алуминиумски сонцето Прилагодливи Прстен Основи Ќорци 26mm (Одговара 18mm Кол) Cabochon Прстени Settings J2017

Слатка Бел 12 компјутери/многу два боја Алуминиумски сонцето Прилагодливи Прстен Основи Ќорци 26mm (Одговара 18mm Кол) Cabochon

DEN 249.60
DEN 225.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
J2017
Објектот Количина
12 компјутери /многу
Објектот Материјали
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза Мравка ique сребро.
Објектот Околу Големина
26 mm(Fi18 милиметри Кол)
Објектот Форма
cabochons
Мерка Конверзија
1cm=0.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети . Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Само треба на слики и примероци. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
Слатка Бел Бесплатен Превозот 12 компјутери/многу два боја Алуминиумски сонцето Прилагодливи Прстен Основи Ќорци 26mm (Одговара 18mm Кол) Cabochon Прстени Settings J2017
Точка Бр.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.393 инчен 1 инч=2.
копното. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Производ Карактеристики:
cabochons
Број На Модел На:
J2017
Објектот Тежина:
4.4g
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Големина:
26mm (Fit 18mm Dia)
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
2.6cm
боја:
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички Злато
Големина:
26mm (Одговара 18mm Кол)
Место на Потекло :
жеџијанг во Кина (Копно)
Позлата:
Количина:
12 компјутери/многу
Парична казна или Моден :
моден
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата