.

.

(28452)30PCS Pin 35MM 45MM 60MM со Затка Месинг Остар Око Иглички Игла Шапка Иглички Brooch Иглички Накит Додатоци Наоди

(28452)30PCS Pin 35MM 45MM 60MM со Затка Месинг Остар Око Иглички Игла Шапка Иглички Brooch Иглички Накит Додатоци Наоди

DEN 139.20
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ ID : 31508
Име На Производ : Остар Око Иглички Игла
Материјал : Месинг
Боја : Сребрена Боја
Големина на : целосна големина 40*3,5 ММ,pin 35*1.2 MM,затка 11.5*3.5 MM
Производ ID : 29007
Име на производ : Остар Око Игли со затка
Материјал : Месинг
Боја : Сребрена Боја
Големина на : целосна големина 63*3,5 ММ,pin 60*1.2 MM,затка 11.5*3.5 MM
Производ ID : 29006
Име на производ : Остар Око Игли со затка
Материјал : Месинг
Боја : Златна Боја
Големина на : целосна големина 63*3,5 ММ,pin 60*1.2 MM,затка 11.5*3.5 MM
Производ ID : 28846
Име На Производ : Остар Око Иглички Игла
Материјал : Месинг
Боја : Антички Бронза
Големина на : целосна големина 50*3,5 ММ,pin 45*1.2 ММ,врати 11.5*3.5 MM
Производ ID : 28453
Име На Производ : Остар Око Иглички Игла
Материјал : Месинг
Боја : Антички Бронза
Големина на : целосна големина 63*3,5 ММ,pin 60*1.2 ММ,врати 11.5*3.5 MM
Производ ID : 28452
Име На Производ : Остар Око Иглички Игла
Материјал : Месинг
Боја : Антички Бронза
Големина на : целосна големина 40*3,5 ММ,pin 35*1.2 ММ,врати 11.5*3.5 MM

Кон својствата

Големина:
Pin Length 35MM, Pin Length 45MM, Pin Length 60MM
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
Сребрена Боја,Златна Боја,Антички Бронза
Количина:
30PCS со затка

Најдобри предлози во категоријата