.

.

20x20/25x25/30x30mm Изберете големина на Плоштадот Транспарентно Стакло Cabochon Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 10pcs/многу Промоција F737

20x20/25x25/30x30mm Изберете големина на Плоштадот Транспарентно Стакло Cabochon Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 10pcs/многу

DEN 114.72
DEN 97.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

20x20/25x25/30x30mm Изберете големина Squar Транспарентно Стакло Cabochon Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 10pcs/многу Промоција F737
1)Материјал : Стакло 2)Големина : 20x20mm / 25x25mm / 30x30mm 3)Бои : transportant 4)Пакување : 10pc/opp вреќа 5)Тежина : 33g/многу 58g/многу 102g/број 6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области). 7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Број На Модел На:
F737
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
стакло cabochons камео
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Стакло
Големина:
20*20/25*25/30*30мм
Тежина:
33/58/102g/многу
Материјал:
Стакло
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу
Пакет:
10pcs/opp вреќа
Тип На Објект:
cabochons камео
Стил:
стакло cabochons камео
Функција:
squar стакло cabochon камео
Шема:
стакло cabochon камео flatback
Употреба:
стакло cabochon камео за накит поставување

Најдобри предлози во категоријата