.

.

6mm рачно изработени Bicone Стаклени Монистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки со Тибетската Стил Монистра, Антички Сребрен Железо Eyepins 39.3

6mm рачно изработени Bicone Стаклени Монистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки со Тибетската Стил Монистра, Антички Сребрен

DEN 790.56
DEN 553.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Рачно изработени Bicone Стаклени Монистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, со Тибетански Стил Монистра и Антички Сребрен Железо Eyepins
Големина : за 39.3" долго, линк : 10.5~14mm, монистра : 6mm; 4x3mm.
Исечете го синџири за да ја саканата должина колку што ви е потребно за секој проект да се создаде повеќе ѓердани, белегзии и обетки.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
AJEW-JB00061-03
Објектот Должина:
39.3inch
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
177g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
антички сребрен
Синџир Стил:
Рачно Изработени Синџири
единица:
5Strands
Материјал:
Железо+стакло

Најдобри предлози во категоријата