.

.

GHRQX Топла Продаде 5 компјутери 20mm25mm/30мм/35mm Brooch Назад Бар сребро брошеви база изолација DIY Накит Наоди Делови Додатоци

GHRQX Топла Продаде 5 компјутери 20mm25mm/30мм/35mm Brooch Назад Бар сребро брошеви база изолација DIY Накит Наоди Делови Додатоци

DEN 11.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница, Ние ќе испратиме производите во рок од 48 работа часа по уплатата.(исклучува кинески празник )
Ако цел помалку од $5 Ние бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,цел над $5 превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел над $100 ќе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARMEX/EMS изберете најдобро за испорака за вас
Ако имате голема цел pls контакт со нас и ние ќе ви ги даде најдобра цена
ако сакате да се погледне за друг објект што не најдете во нашата продавница, pls контакт со
Превозот Белешки :
100 компјутери 1.5 mm Pendant Клипови, Pendant Clasps,Накит Наоди DIY jewely делови додатоци US$ 8.50 /многу
парчиња / многу
50 парчиња Кожа мозок се Зголеми Злато CCB (Пластика) Tassel капа Накит Наоди трговија на Големо US$ 3.80 /многу
парчиња / многу
50 компјутери 9 MM CCB (Пластика) Кожа кабелот Tassel капа Накит Наоди трговија на Големо US$ 3.45 /многу
парчиња / многу
1000 компјутери 5 мм Противалергиски Пластични Уво Студ Pin Eearring Пост Празно Diy Накит Додатоци US$ 3.44 /многу
парчиња / многу
30 компјутери 11 MM CCB (Пластика) Кожа кабелот Tassel капа Накит Наоди трговија на Големо US$ 3.85 /многу
парчиња / многу
50 компјутери се Зголеми Злато CCB (Пластика) Кожа кабелот Tassel капа Накит Наоди трговија на Големо US$ 3.75 /многу
парчиња / многу
100 компјутери 1.2 mm Pendant Клипови, Pendant Clasps,Накит Наоди DIY jewely делови додатоци US$ 6.80 /многу
парчиња / многу
400 компјутери 9*3ММ Хривнија pendant ѓердан тока тока за каиш овална тока DIY jewely делови додатоци US$ 4.55 /многу
парчиња / многу

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Број На Модел На:
0.27
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.01g
Бренд Име:
GHRQX
Материјал:
Метал

Најдобри предлози во категоријата