.

.

6mm рачно изработени Накит Компонента Круг Стакло Бисер Монистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, Антички Бронза и Железо Eyepins, 39.3

6mm рачно изработени Накит Компонента Круг Стакло Бисер Монистра Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, Антички Бронза и Железо

DEN 478.56
DEN 311.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


торба
Рачно изработени Круг Стакло Бисер Монистра Синџири за Neckalces Нараквици Одлуки, со Антички Бронза и Железо Eyepins, слонова коска
Големина : за 39.3" долго, линкови : 3x5mm.
Исечете го синџири за да ја саканата должина колку што ви е потребно за секој проект да се создаде повеќе ѓердани, белегзии и обетки.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
AJEW-JB00035
Објектот Тежина:
183g
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
античкиот бронза
боја:
Беж
Синџир Стил:
Рачно Изработени Синџири
единица:
5Strands
Материјал:
Железо+стакло

Најдобри предлози во категоријата