.

.

M127 2017 Нови Жените Purses Креативни Свежи И Природни Мрачно Превртена Trapezoid Молив Кутија Молив Големи Триаголник Стил Торба

M127 2017 Нови Жените Purses Креативни Свежи И Природни Мрачно Превртена Trapezoid Молив Кутија Молив Големи Триаголник Стил

DEN 119.04
DEN 104.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ГОЛЕМИНА : 19x6.5 x7 см
тежина : 0.03 kg

Кон својствата

Тип На Објект:
Монета Purses
Бренд Име:
maybridge
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
6.5inch
Објектот Должина:
19cm
Објектот Тежина:
30g
Обликот:
Hobos
Главен Материјал:
Платно
Број На Модел На:
G
Објектот Висина:
7inch
Материјал Состав:
Платно
Шаблон Тип:
Геометриски

Најдобри предлози во категоријата