.

.

14*10СМ ПВЦ Кожа Цртан филм Среќа мачка лична Карта Торба Кредитна Картичка во Држачот,Патување 3D Бизнис Porte Carte Едноставна Пасош Маска

14*10СМ ПВЦ Кожа Цртан филм Среќа мачка лична Карта Торба Кредитна Картичка во Држачот,Патување 3D Бизнис Porte Carte Едноставна

DEN 158.40
DEN 143.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.
Големина : 14*10СМ
Пакет : indepaendent пластични кеси за пакување
Материјал : ПВЦ кожа
Тежина : 30 грам
Карактеристики : Освен за ставање пасош во страна,постои 9.9*7.3 cm лична Карта се покријат во лево.Еластичен може да се заштити целата пасош капак, така што на документи нема да се изгуби .
Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас .

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Материјал Состав:
ПВЦ Кожа
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Ширина:
10cm
Обликот:
Кутија
Објектот Тежина:
30g
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Mcneely
Број На Модел На:
18227
Објектот Должина:
14cm
Поклопецот дизајн:
Материјал:
Предности:
боја:
функција 1:
Карактеристика 2:
бизнис карта носителот
функција 3:
Лична Карта Носителот
карактеристика 4:
пасош торба
Карактеристика 5:
пасош маска
Пакет:

Најдобри предлози во категоријата