.

.

Црвени усни Патување Пасош Покрие пасош Носителот СТП Кожа лична Карта Торба Авионски билет Монета Складирање Бизнис картичка носителот 14*10СМ

Црвени усни Патување Пасош Покрие пасош Носителот СТП Кожа лична Карта Торба Авионски билет Монета Складирање Бизнис картичка

DEN 240.00
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.
Големина : 14*10СМ
Пакет : независни пластични кеси за пакување
Материјал : СТП
Тежина : 50 грам
Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас .

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Тежина:
50g
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Моден
Бренд Име:
Mcneely
Пол:
Унисекс
Употреба:
Кредитна Картичка
Број На Модел На:
Црвени усни пасош маска
Објектот Должина:
14cm
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Кутија
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Шаблон Тип:
Црвени усни
Поклопецот дизајн:
Црвени усни пасош маска
Црвени усни пасош покрие Карактер 1:
3D дизајн
Црвени усни пасош покрие Карактер 2:
еластична заштита на пасош маска
Црвени усни пасош покрие Карактер 3:
може да се избегне триење
функција 1:
маска за пасоши
Карактеристика 2:
бизнис карта носителот
функција 3:
Лична Карта Носителот
карактеристика 4:
Porte Carte Едноставна
Црвени усни пасош покрие Функција 5:
пасош торба
Црвени усни пасош се покријат Пакет:

Најдобри предлози во категоријата