.

.

Графити СТП Кожа пасош покрие пасош носителот кеси,симпатична Цртан филм лична Карта Носителот на Пасошот Покритие За девојки 14*10СМ

Графити СТП Кожа пасош покрие пасош носителот кеси,симпатична Цртан филм лична Карта Носителот на Пасошот Покритие За девојки

DEN 240.00
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.
Големина : 14*10СМ
Пакет : независни пластични кеси за пакување
Материјал : Кожа СТП
Тежина : 50 g
Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас .

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Тежина:
50g
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Ширина:
10cm
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
СТП Кожа
Затворање Тип:
Не Патент
Бренд Име:
Mcneely
Број На Модел На:
Графити СТП Кожа пасош маска
Објектот Должина:
14cm
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Графити
Пасош покрие дизајн:
Графити
пасош покрие материјал:
пасош покрие advantages1:
3D дизајн
пасош покрие advantages2:
еластична заштита на пасош маска
Пасош Покрие Функција 1:
пасош маска
Пасош Покрие Функција 2:
кредитна картичка во држачот
Пасош Покрие Функција 3:
Лична Карта Носителот
пасош покрие Функција 4:
пасош носителот
пасош покрие Функција 5:
пасош торба
пасош се покријат Пакет:

Најдобри предлози во категоријата