.

.

22 најновите популарни цртани Кул пасош носители, ПВЦ Кожа мажите и жените, децата патување пасош покрие 14*9.6 cm

22 најновите популарни цртани Кул пасош носители, ПВЦ Кожа мажите и жените, децата патување пасош покрие 14*9.6 cm

DEN 158.40
DEN 143.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
5688048528409912
Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.
Големина : 14*10СМ
Пакет : indepaendent пластични кеси за пакување
Материјал : кожа СТП
Тежина : 30 грам
Карактеристики : Освен за ставање пасош во страна,постои 9.9*7.3 cm лична Карта се покријат во лево.Еластичен може да се заштити целата пасош капак, така што на документи нема да се изгуби .
Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас .

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Пол:
Унисекс
Стил:
Се облекуваат
Објектот Ширина:
10cm
Обликот:
Кутија
Објектот Тежина:
30g
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Mcneely
Објектот Должина:
14cm
Материјал Состав:
ПВЦ Кожа
Број На Модел На:
цртан филм пасош маска
Употреба:
бизнис картичка
пасош покрие дизајн:
цртан филм пасош маска
пасош покрие материјал:
пасош покрие advantages1:
3D дизајн
пасош покрие advantages2:
еластична заштита на пасош маска
Пасош Покрие Функција 1:
пасош маска
Пасош Покрие Функција 2:
кредитна картичка во држачот
Пасош Покрие Функција 3:
Лична Карта Носителот
пасош покрие Функција 4:
пасош носителот
пасош покрие Функција 5:
пасош торба
пасош се покријат Пакет:

Најдобри предлози во категоријата