.

.

Пијано Копчиња Случај Пасош Покрие мажи,3D Дизајн СТП&ПВЦ Кожа Патување Пасош Носителот,14*9.6 cm

Пијано Копчиња Случај Пасош Покрие мажи,3D Дизајн СТП&ПВЦ Кожа Патување Пасош Носителот,14*9.6 cm

DEN 136.80
DEN 123.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.
Големина : 14*9.6 CM
Пакет : indepaendent пластични кеси за пакување
Материјал : ПВЦ кожа
Тежина : 30 грам
Карактеристики : Освен за ставање пасош во страна,постои 9.9*7.3 cm лична Карта се покријат во лево.Еластичен може да се заштити целата пасош капак, така што на документи нема да се изгуби .
Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас .

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Ширина:
9.6cm
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Обликот:
Кутија
Објектот Тежина:
30g
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Пијано Копчиња пасош маска
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Mcneely
Објектот Должина:
14cm
Материјал Состав:
ПВЦ Кожа
Употреба:
бизнис картичка
пасош покрие дизајн:
пасош покрие материјал:
пасош покрие advantages1:
3D дизајн
пасош покрие advantages2:
еластична заштита на пасош маска
Пасош Покрие Функција 1:
пасош маска
Пасош Покрие Функција 2:
кредитна картичка во држачот
Пасош Покрие Функција 3:
Лична Карта Носителот
пасош покрие Функција 4:
пасош носителот
пасош покрие Функција 5:
пасош торба
пасош се покријат Пакет:

Најдобри предлози во категоријата