.

.

COMFORSKIN Бренд 2018 Нов Бренд Сплит Кожа Кредитна Картичка Носители Корисни за Држачот на 5 Боја Фабрика Цена На Продажба

COMFORSKIN Бренд 2018 Нов Бренд Сплит Кожа Кредитна Картичка Носители Корисни за Држачот на 5 Боја Фабрика Цена На Продажба

DEN 547.20
DEN 279.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Почитувани руски Пријатели , ве молиме оставете ги вашите Име и презиме во
адреса.
Сите паричници не кутија.
Protetive Пакување : Нормално ние ги користиме меур памук за заштита на прв, а потоа во курир кеси како што е подолу : Ако количина е повеќе од 4 парчиња или премногу обемни, ние ќе ги искористиме картон директно :
Protetive Пакување : Нормално ние ги користиме меур памук за заштита на прв, а потоа во курир кеси. ние ќе ги искористиме картон директно Ако количина е повеќе или волумен е премногу обемни, Ако имате било потребно за пакување, ве молиме контактирајте со нас. Услуга 1. Вашето задоволство е наша цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои. Пратката 1.Ние брод на светот, и сите производи се со бесплатен превозот за речиси земји. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние брод од Кина, normaly тоа е од Кина пост воздухопловната или Epacket или Aliexpress стандард превозот или Хонгконг пост воздухопловната. Тие можат да стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја Разлика Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, освен тоа, повеќето од нашите кеси се направени од 100% Вистински Кравја Кожа. Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се Враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Повратни информации и Осврти 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. вашите повратни информации и критики се исклучително важни за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Тежина:
0.08kg
Бренд Име:
COMFORSKIN
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Објектот Ширина:
8cm
Пол:
Унисекс
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Должина:
10.5cm
Број На Модел На:
НУ-WL0201
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Сплит Кожа
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата