.

.

Бебето Елени Уши Џемпери Деца Животен Стил Точки Маскирани Pullover Долги Ракави Поврзана Џемпери Деца Пролет, Есен Блузи Платно

Бебето Елени Уши Џемпери Деца Животен Стил Точки Маскирани Pullover Долги Ракави Поврзана Џемпери Деца Пролет, Есен Блузи Платно

DEN 767.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. Боја : Кафе/Портокал 2colors
2. Големина : 1/6 години 5sizes
3. Материјал : 95% памук+5% полиестер
4.Пакет : индивидуално Спакувани
5.Брза Испорака Време
Големина На Табелата :
Бои : сите бои и големини се во парк сега
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
Превозот и предавање
1. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод. нејзините бесплатен превозот. Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град . ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред. благодарам u.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
4.Комбинираат превозот.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница.толку долго како што можете да изберете истите се изразат компанија да ја испорача стоката за вас .ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање. благодарам многу!
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3.Следи прилагодувањата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани и може да ја нарушат вистинските бои и големина.
Повратни информации

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 12M
Одделот За Името:
Деца
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Материјал:
Памук,Волна
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
FT
боја:
Кафе/Портокал
Години:
1/6years стари
Материјал:
Памук
Пол:
бебе девојчиња момчиња
No:
bebe
Стил:
плетени cardigan џемпер
Пакет:
OPP вреќа
Местото на Оригиналот:
Кина
Возраст:
Доенче и дете
Сезоната:
Пролет, есен зима

Најдобри предлози во категоријата