.

.

година Нови Бебе Момчиња Одговара Лето бебе Облека Кратки Ракави Блузи+Панталони-Suspender 2 парчиња поставени Деца Облека 0-3Year Деца BC1399

година Нови Бебе Момчиња Одговара Лето бебе Облека Кратки Ракави Блузи+Панталони-Suspender 2 парчиња поставени Деца Облека

DEN 594.24
DEN 475.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


СИТЕ ПРЕДМЕТИ СЕ ВО ПОПУСТ !!!

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Шорцеви
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Бренд Име:
babzapleume
Материјал:
Памук,Полиестер,Волна,Микрофибер,Најлон,Spandex,Ацетат,Акрилик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
BC1399
кошарка џерси:
спортски дресови
корејски детска мода:
ropa де ninos varones
ropa де ninos varones:
деца момче облека
детска зимска облека:
момче облека
детска облека момчиња:
roupas де menino
момчињата свадба облека:
бебе момче роденден облечи
roupa де menino:
roupa menino
roupas menino:
conjuntos menino
бутик за детска облека:
божиќ пижами
лето нови памук деца одговара:
деца момче облека

Најдобри предлози во категоријата