.

.

Лето деца 's вистински кожени сандали момчиња плажа чевли каубој деца' s удобно сандали за деца 's сандали

Лето деца 's вистински кожени сандали момчиња плажа чевли каубој деца' s удобно сандали за деца 's сандали

DEN 1247.04
DEN 599.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драги пријатели,
Кога ќе ги нарачате на детски чевли,
треба да се според Кинеската големина и внатрешна должина.
На НАС големина е само полесно за вас да се направи нарачка.
Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm.
И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете.
Ве молиме изберете вистинската големина.

Кон својствата

Чевли Големина:
1.5, 2, 2.5, 3.5, 4, 4.5, 5.5, 6, 6.5, 11, 11.5, 12, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
fansneed
Пол:
Момчиња
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Кожа Стил:
Мека Кожа
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сандала Тип:
Гладијатор
Декорација:
мешана боја
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри предлози во категоријата