.

.

5pcs/многу Сомот Пенкало Торбичка Носителот Еден Подарок Молив Торба Пенкало Случај Со Јаже Office & Училиште Материјали GT032

5pcs/многу Сомот Пенкало Торбичка Носителот Еден Подарок Молив Торба Пенкало Случај Со Јаже Office & Училиште Материјали GT032

DEN 125.76
DEN 107.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

5 компјутери/многу Сомот Пенкало Торбичка Носителот Еден Подарок Молив Торба Пенкало Случај Со Јаже Office & Училиште Материјали Големина : 17.2*3.3 cm Забелешка : ако изберете боја "Микс",ние ќе ви испратиме секоја боја во едно парче. Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од страна на други. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Кон својствата

боја:
Црвена, Сина, Црна, Се Меша, Розова, Чоколадо
Тип:
Молив Торба
Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
Други
Тип:
Молив Торба
Возраст:
>3 години
Употреба:
подарок
Новина:
Yes
Бренд Име:
sankilochan

Најдобри предлози во категоријата