.

.

Мултифункционален канцелариски кутија молив кутија двојно се соочуваат автоматско пластични молив случај

Мултифункционален канцелариски кутија молив кутија двојно се соочуваат автоматско пластични молив случај

DEN 719.52
DEN 684.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Број На Модел На:
xiaoguaicai
Големина:
25*9cm
категорија:
Молив Случај
Материјал:
Пластични
Новина:
No
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Тип:
Молив Случај

Најдобри предлози во категоријата