.

.

Funlock Duplo Мермер Кандидира 2 парчиња 180 степен начин да се Соберат Пластични Лизгајте го Блокови Делови за Деца

Funlock Duplo Мермер Кандидира 2 парчиња 180 степен начин да се Соберат Пластични Лизгајте го Блокови Делови за Деца

DEN 259.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Funlock Duplo Мермер Кандидира Соберат Пластични Лизгајте го Блокови Делови за Деца Креативни Едукативни Градење на Играчки за Деца
Љубезно предлог, да се прочита пред вас, со цел, ви благодариме
· Ние ќе прогласи ниска единечна цена за царинење, па нормално ти не треба да плати Данок.
· Ние ќе организира случајни бои, ви благодариме за вашето разбирање.
· Имате среќен шопинг во нашата продавница, ви Благодарам.
ОБЈЕКТОТ Е ФУНКЦИЈА
· Материјал : Врвен квалитет пластика, ABS, истиот материјал како и Lego.
· Боја : Multicolors (Испрати по случаен избор)
· Компатибилен да Лего Duplo играчки блокови
· За Возраста 3+
· Сликите кои се прикажани во изборот колона се 100% вистински објектот ќе се примени, обликот на квалитетот.
· Превозот без Боја кутија и настава на состојба.
Гарантира Компатибилен на сите Градежни Блокови од големи брендови се Тестираат опширно и докажани да работат со Лего Duplo блокови и СИТЕ средни и големи деловни името на брендот градежни блокови, вклучувајќи Мега Блокови Првите Градители.
Ги прогласи :
LEGO и DUPLO се трговски марки на ЛЕГО Група на компании кои не спонзор, одобрите или потврда за овој производ

Кон својствата

Големина:
S
Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
гушење хазард
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
FUNLOCK3
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобри предлози во категоријата