.

.

ХО Размер 1:100 Модел Градина Lamppost Светилка Еден Главата Модел светла со Жици и Светилки за Хоризонтален

ХО Размер 1:100 Модел Градина Lamppost Светилка Еден Главата Модел светла со Жици и Светилки за Хоризонтален

DEN 912.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ХО Размер 1 : 100 Модел Градина Lamppost Светилка Еден Главата Модел светла со Жици и Светилки за Хоризонтален
Име на производ : скала модел на светлината
Боја : црна
Скала : 1/75/100/200
Тип : Модел Градежни Материјали
Висина : 6cm
Материјал : palstic
Пакет : 100pcs/многу
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Тип:
модел на светлината
Број На Модел На:
L-118
Предупредување:
Нема Јадење
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Скала:
1
Материјал:
Пластични
Количината на Предмети во Собата:
100
Употреба:
модел создателот зграда
Скала:
1/75/100/200
боја:
Црна
светлина:
Топла жолта
фабрика:
Yes
Висина:
6cm
Примена:
Модел Воз Изгледот
корисникот:
модел производител
Напон:
6.5V

Најдобри предлози во категоријата