.

.

2*2mm ABS плоштадот род DIY прирачник за изградба песок табела модел на ABS модел на трансформација на цврсти прачки

2*2mm ABS плоштадот род DIY прирачник за изградба песок табела модел на ABS модел на трансформација на цврсти прачки

DEN 816.00
DEN 751.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2*2mm ABS плоштадот род DIY прирачник за изградба песок табела модел на ABS модел на трансформација на цврсти прачки
Име на производ : скала модел пластични suqare род
Боја : бела
Големина : 2x2mm
Должина : 50cm
Тип : Модел Градежни Материјали
Материјал : Пластика
Пакет : 100pcs/многу
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Тип:
модел плоштадот род
Број На Модел На:
RT-21
Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Тема:
Згради
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
50cm
Количината на Предмети во Собата:
100
боја:
Бела
Материјал:
Пластични
Големина:
2x2mm
Должина:
50cm
Тип:
плоштад род
Пакет:
100pcs/многу

Најдобри предлози во категоријата