.

.

37/47pcs/постави Нови Топла продажба на Детската интелигенција играчка едукативни играчки магнетно стапче омилен подарок

37/47pcs/постави Нови Топла продажба на Детската интелигенција играчка едукативни играчки магнетно стапче омилен подарок

DEN 328.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


37/47pcs/постави Нови Топла продажба на Детската интелигенција играчка едукативни играчки магнетно стапче омилен подарок детали за производот мало кутија пакет. ова е нормален квалитет на производите,стап е светло пластика,топката е за 11mm 1. 37pcs : 24 стапчиња+13 топки 2.47 компјутери : 29 стапчиња+18 топки 3.боја : случајни

Кон својствата

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
avaton
Број На Модел На:
Магнетни род
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Стап
Возраст Опсег:
> 6 години
Употреба:
Градежни Блокови Едукативни Играчки
Материјал:
пластични,челик топката и магнет
Класификација:
Магнетно
боја:
случаен

Најдобри предлози во категоријата