.

.

OHS Ustar 90011 Тешко Работ Лента за Модел Комплет DIY Домашен Хоби Сечење Алатки Додаток

OHS Ustar 90011 Тешко Работ Лента за Модел Комплет DIY Домашен Хоби Сечење Алатки Додаток

DEN 374.40
DEN 374.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вашето купување ќе добиете подобри превозот со следење на број, така што ќе може да го следат вашето купување е патување од нашиот магацин до вашата врата! Ustar UA 90011 Тешко Работ Лента за Модел Комплет DIY Домашен Хоби Сечење Алатки Додаток Спецификација на Производителот:Ustar подетални информации на факултативниот : Опција 1 : Ustar UA 90011 бела x 1 парче Опција 2 : Ustar UA 90011 црна x 1 парче Опција 3 : Ustar UA 90011 бела x 1 парче и UA 90011 црна x 1 парче Опција 4 : Ustar UA 90011 бела x 2 парчиња и UA 90011 црна x 2 парчиња Коментари : - Поради мали делови кои може да предизвикаат гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата - Овој Модел Алатки Бара технологија и вештини за да работат на тоа. Превозот : - Нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од страна на Регистрирани Воздух Mail, обично Под 2 KG . Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. - Испорака обично се 20-45 работни дена за да стигне до дестинацијата(Според различни земји). - Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Плаќање :
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Враќање & Размена политика :
- Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Други Политики :
- Ние ќе ја напушти ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
- Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
- Сериозен Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Кон својствата

Предупредување:
гушење хазард
Бренд Име:
Портокал Хоби
Број На Модел На:
УКР 90011
Возраст Опсег:
> 14 години
Пластични Тип:
PC
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тип:
Модел Хоби Сечење Алатки Додаток
Скала:
NO
Тема:
Модел Алатки

Најдобри предлози во категоријата