.

.

OHS Ustar 90036 Модел Врежани На Формирање на Блокот на Одборот За Авиони 3Pcs Занает Алатки Додаток

OHS Ustar 90036 Модел Врежани На Формирање на Блокот на Одборот За Авиони 3Pcs Занает Алатки Додаток

DEN 675.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вашето купување ќе добиете подобри превозот со следење на број, така што ќе може да го следат вашето купување е патување од нашиот магацин до вашата врата! Ustar UA90036 Модел Врежани На Формирање на Блокот на Одборот За Авиони 3 Pcs Хоби Занает Алатки Додаток Спецификација - Производителот Ustar - се Вклучени : Ustar UA90036 x 1 - Кол : 3 Еез / Set
Напомена : - Поради мали делови кои може да предизвикаат гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата - Овој Модел Алатки Бара технологија и вештини за да работат на тоа. Превозот : - Нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од страна на Регистрирани Воздух Mail, обично Под 2 KG . Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. - Испорака обично се 20-45 работни дена за да стигне до дестинацијата(Според различни земји). - Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Плаќање :
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Враќање & Размена политика :
- Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Други Политики :
- Ние ќе ја напушти ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
- Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
- Сериозен Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Кон својствата

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Тип:
Модел Хоби Занает Алатки
Предупредување:
Гушење Опасност,8+
Број На Модел На:
UA90036
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Портокал Хоби
Тема:
Модел Алатки
Скала:
NO

Најдобри предлози во категоријата