.

.

2.5 D 9H Калено Стакло За Huawei Чест 4C 8 7 5C 5X За Huawei P8 Лајт P6 P7 Екран Заштитник Зајакнато Филм Покрие Случај

2.5 D 9H Калено Стакло За Huawei Чест 4C 8 7 5C 5X За Huawei P8 Лајт P6 P7 Екран Заштитник Зајакнато Филм Покрие Случај

DEN 191.04
DEN 158.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 9 H Калено Стакло За Huawei Чест 4 C 8 7 5 C 5 X За Huawei P8 Лајт P6 P7 Екран Заштитник Зајакнато Филм Покрие Случај

Кон својствата

боја:
За Huawei P6, За Чест 5C, За Чест 5X, За Huawei P7, За Huawei P8 Лајт, За Чест 7, За Чест 8, За Huawei P8, За Чест 4C
Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Големина:
for Protector Protector capinha Cute Protection Tempere etui ajax
Број На Модел На:
за Huaweii Hawei Додаток carcasas Huwawei Huawai телефон Торба Huaw
Инсталација:
за Huawey Huawei hoesje Видиме Huawe Huaweii capinha carcasa Huewe
пилот Серии Модел:
за Huewei Huawey casa ајакс Huwawei Hawei estuche aksesuar Hawei
Тежина:
for Huawei Hauwei Cove Huawey Dual 1 pcs carcasa telefoniczne
Димензии:
за Huawei Huaweii мобилната Хаваи Симпатична 2 парчиња celular vendita
Материјал:
калено стакло
2.5 D 9H Калено Стакло:
Калено стакло За huawei P6 P7 P8 Лајт Експлозија Доказ Филм
Експлозија Доказ Филм:
Екран Заштитник За Huawei P8 P8 Лајт Зајакнато Стакло
Зајакнато Стакло Заштитна Фолија:
Екран Заштитник За HUAWEI Чест 7 чест 4C 5X Калено стакло Филм
0.3 mm Ултра Тенка Дебелина:
Калено стакло За HUAWEI Чест 4C Screeen Заштитник
функција 1:
Анти-нула Отпечатоци-отпорни HD Ултра-тенок Водоотпорен
Површинска цврстина:
9H Цврстина
боја:
транспарентен / заоблачено
Анти-Експлозија Филм:
Зајакнато Стакло За Huawei P8 Лајт Чест 4C 5CProtective Филм

Најдобри предлози во категоријата