.

.

За iPhone Мобилен Телефон Дигитална Камера Октопод Стојат Tripod Планината Мобилен Телефон Стојат Држач за iPhone 6 7 Плус 6s Телефон поддршка

За iPhone Мобилен Телефон Дигитална Камера Октопод Стојат Tripod Планината Мобилен Телефон Стојат Држач за iPhone 6 7 Плус 6s

DEN 191.52
DEN 124.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


црна боја За i Phone Мобилен Телефон Дигитална Камера Октопод Стојат Tripod Планината + Телефонот Носителот
информации :
Овој телефон заградата е автоматски еластична водат може да клип 55-85mm ширина телефон, Тоа е лесен, многу лесен за употреба. Автоматско еластична се водат со стандардни 1/4" tripod дупка, можете да ја употребувате со било tripod застане.
Телефон Заградата :
Со стандардни tripod дупка, можете да ја инсталирате на било 1/4" tripod застане.
Телефон заградата е прилагодлив и лесен, лесен за употреба и носат со.
Пакетот вклучува :
Телефон носител (црна боја) x 1 или (црвена боја) x 1 или (сина боја) x 1 Погоден за :
Поправи вашиот i Phone 5s, 5c, 5, 4s, 4; за Samsung Галакси S5, S4, S3, Note 3, Note 2,за HTC One,за HTC One Max, за Xiaomin М3, MI3, итн. со ширината на постојаниот екран помалку од 3.3".
Пакетот Вклучува :
1 x Phone tripod
1 x Phone држач

Кон својствата

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4s,iPhone 3G/3GS,iPhone 4,iPhone 5
Бренд Име:
YRFF
Држач За Во Автомобил:
No
Број На Модел На:
CSJZK019
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Велосипедот Носителот:
No
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No

Најдобри предлози во категоријата