.

.

5x Анти Нула Заштитна LCD Екран Заштитник Филм Фолија За Huawei P9 P10 Лајт Плус P6 P7 P8 Лајт 2017 Фолија за Екран за Заштита на

5x Анти Нула Заштитна LCD Екран Заштитник Филм Фолија За Huawei P9 P10 Лајт Плус P6 P7 P8 Лајт 2017 Фолија за Екран за Заштита

DEN 181.92
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
5x Анти Нула Заштитна LCD Екран Заштитник Филм Фолија За Huawei P9 P10 Лајт Плус P6 P7 P8 Лајт 2017 Фолија за Екран за Заштита на
Попуст : Ако сте го купиле 2 многу, 20% о ff !!
Внимание pls : Ако екранот на телефонот е криви, тогаш екран филм не се целосно ќе го покрие целиот телефон екран, но само може да ги покрие рамна површина!
Карактеристики :
1,Ултра Чист речиси невидливи кога се инсталира;
2, 3-Слој технологија;
3,Тешко обложени врвот површина;
4,Тенка, силни и издржливи;
5,не Остава остатоци кога се отстранети;
6,Лесно да се примени и да се отстранат;
7,Балон-бесплатна апликација;
8,Штити од гребнатини;
9,самолепливи силикони;
10,долготрајна заштита;
11,Нема сечење потребно;
12,не влијае врз чувствителноста на екранот;
Пакет Се Вклучени :
5x Јасно Екран Заштитник ( N ot Калено Стакло );
5x Ткаенина за Чистење;
1, Превозот Во Светот!
2, Ние нудиме бесплатна испорака од страна на Кина Пост нормално mail или Yanwen Економија mail, па тоа не мора следење на информации по вашата цел на левата Кина.
3, Ако сакате да го задржите следење на вашата нарачка и да ја добиете вашата цел побрзо, pls изберете Aliexpress Стандард за Испорака !
Ако сте среќни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда коментарите!
Ако не сте задоволни со нашата служба за БИЛО која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ние ќе го решат проблемот веднаш. Ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

боја:
P10, P10 Лајт, P10 Плус, P9, P9 Лајт, P9 Лајт 2017, P9 Плус, P8, P8 Лајт, P8 Лајт 2017, P7, P6
Материјал:
PET) филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
Yes
Компатибилен Huawei Модел:
P9,P8,P10,P9 Лајт,Лајт P8
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
FFDESIGN
На работ на работ Покриеност:
No
Материјал:
PET) филм
Компатибилен:
Екран Заштитник Филм за Huawei P10 P10 Плус P10 Лајт Фолија
Компатибилен-1:
Екран Заштитник Филм за Huawei P9 Плус P9 P9 Лајт Фолија
Компатибилен-2:
Екран Заштитник Филм за Huawei P8 P8 Лајт 2017 Фолија
Компатибилен-3:
Екран Заштитник Филм за Huawei P6 P7 Фолија
Пакет Се Вклучени:
5pcs филмот+5pcs платно

Најдобри предлози во категоријата