.

.

GOLDFOX 10.8 W 2A Чи Безжична Автомобил Брз Полнач Воздухот се Пропустливи Планината Држач За Samsung Galaxy S8, S8+, S6 S7 Note5 S6 работ+ за Iphone

GOLDFOX 10.8 W 2A Чи Безжична Автомобил Брз Полнач Воздухот се Пропустливи Планината Држач За Samsung Galaxy S8, S8+, S6 S7

DEN 1046.40
DEN 795.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

5 V 2 A 9 V Чи Безжична Брз Полнач за во Автомобил Држач За Samsung S6 S7 Note5 S6 работ+ Iphone 6 7 Плус Со брз Автомобил Полнач Главна Карактеристика : уникатен дизајн со одлична работа се направи производ повеќе око-фаќање на Брз Полнач Функција на Поддршка,може да го Полначот на телефонот повеќе брзо Overvoltage Прекуструјна Над-температура да го заштитите вашиот телефон добро Изградена-во навивачите да бидете сигурни дека вашиот телефон повеќе кул Спецификација : Големина : 115*70*137mm Одговараат : За 4 инчен да 6.3 инчен Паметен телефон Материјал : Силикон + Пластични Боја : Црна Текст : 9 V 1.67 НА 5 V/2 A Излез : 9 V 1.2 ЕДЕН 5 V/1А Полнење моќ : 10.8 W / 5 W Ефикасност : Над Над 75% Стандард : Qi Стандардот FOD : Метален објект откривање Overvoltage заштита : Поддршка Прекуструјна заштита : Поддршка во Текот температура заштита : Поддршка Пакет се Вклучени : 1 x Датум Кабел 1 x Безжичен Полнач 1 X Брз Автомобил Chatger

Кон својствата

Извор На Енергија:
USB
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,RoHS
Тип:
Безжичен Полнач
USB Порти:
1
Бренд Име:
GOLDFOX
Компатибилен Бренд:
Универзална,Samsung
Број На Модел На:
чи безжичен полнач за во автомобил
Излез:
5V/2A
На текст:
5V/2A
Излезен Интерфејс:
Молња
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Samsung Адаптивни Брзо Полнење
SKU:
A3995
Големина:
For 4 inch to 6.3inch Smart phone
Материјал:
силиконски + пластика
Поддршка Брзо Модел На Полначот На:
За Samsung Галакси Note5 S6 Работ Плус S7 работ

Најдобри предлози во категоријата