.

.

За Nubia Z11 министерствата Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За ZTE Nubia Z11 министерствата мини S 5.2

За Nubia Z11 министерствата Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За ZTE Nubia Z11 министерствата мини S 5.2

DEN 71.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Nubia Z11 министерствата Калено Стакло 9 H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За ZTE Nubia Z11 министерствата мини S 5.2"
Топло потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник. *Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. *Повеќе други модели, во нашата продавница. Компатибилен Модел : * * * За ZTE Nubia Z11 мини S 5.2 Инчен Пакет се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник 1 x Чистење Алатката за Поставување

Кон својствата

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
ZTE
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Пред Тешка Екран Заштита Shield Покрие Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло Guard
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел:
За ZTE Nubia Z11 министерствата 5.2 Инчен

Најдобри предлози во категоријата