.

.

XMXCZKJ Универзален Мобилен Телефон Велосипед Мотор Handlebar Силикони Безбедност Бендови Телефони Носителот Бенд За IPhone, Samsung GPS

XMXCZKJ Универзален Мобилен Телефон Велосипед Мотор Handlebar Силикони Безбедност Бендови Телефони Носителот Бенд За IPhone,

DEN 81.12
DEN 70.00
Залиха
Достапно за вашата нарачкаXMXCZKJ Универзален Мобилен Телефон Велосипед Мотор Handlebar Силикони Безбедност Бендови Телефони Носителот Бенд За IPhone, Samsung GPS Карактеристики : 1 . Екстра се обезбеди силна силикони бенд костец уред цврсто и е флексибилен да се одржи телефони до 5.5", вклучувајќи случај. 2 . Овој бенд има тесна. Помага да се одржи вашиот уред цврсто на место за дополнителна безбедност. 3 . Мазна надворешниот изглед со карактеристики на добра приспособливост, флексибилност. 4 . Доаѓа со 2 силикони бендови, можете да го користите 2 бендови да го држите телефонот се уште цврсто. Одговара за телефон : Одговара на секој паметен телефон. Држач за Iphone 7 , за Iphone 7 Плус , за i Phone 6, за i Phone 6 Плус, за i Phone 5, за i Pod Touch, одговара за Samsung Галакси S6 S5 S3 S4, за Имајте на ум 1, Note 2, Забелешка 3, Забелешка 4, за LG G4 Одговара за HTC One за Nokia Lumia Google Nexus за за Sony Xperia за GPS, за Blackberry z10, за MX2 3, за полнење За Motorola Droid RAZR / MAXX, За HTC EVO 4 G, За HTC One X, За LG Revolution, За GPS Носителот и Повеќе! Пакетот вклучува : 1 X (Б недостаток или Црвено ) Силикони Безбедност Бендови Пакување Детали : Пакетот Тежина : 0.04 кг Пакет Големина : 9cm x 10cm x 5cm
-

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Магнетно:
No
Број На Модел На:
НД-BHA001
Употреба:
Велосипед
полнач:
No
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
XMXCZKJ
Има Звучник:
No
Карактеристики 1:
мотоцикл телефон носителот
Карактеристики 3:
Велосипед Мотор Мобилен Телефон Носителот
Карактеристики 4:
Мотоцикл Phone држач /Велосипед Носителот
Карактеристики 2:
велосипедот телефон носителот
Карактеристики 5:
Мобилен Телефон Носители & Стои
Карактеристики 6:
Силикони За Безбедност Бендови
Компатибилен Модел На Телефон:
За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei THC за Сите 3-6 Инчен Телефон Итн
Компатибилен За iphone модел:
За iPhone X,8 7,7 s 6,6 S,5,5 s 4,4 s 3G 3GS
Компатибилен За Sumsung Модел:
За Samsung Галакси S9 S8 S7 S6 работ+ 6 S5,J5 J7 J1 A5Etc
Велосипед Мотор Стојат:
За паметен Телефон GPS Носителот

Најдобри предлози во категоријата