.

.

Go2linK Универзална 15 Порта Телефон 100W Multiport Станица за Полнење USB Патување Ѕид Полнач

Go2linK Универзална 15 Порта Телефон 100W Multiport Станица за Полнење USB Патување Ѕид Полнач

DEN 2731.20
DEN 2731.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Go2lin K Универзална 15 Порта Телефон 100 W Multiport Станица за Полнење USB Патување Ѕид Полнач
ОПИС :
Моќта 15-Порта Smart USB Полнач врти кабел кошмар во чиста и организирана станица за полнење дека само треба еден штекер. Заборави за тоа што вашиот паметен телефон, таблета, семејството и пријател уреди вклучен во различни ѕид места сите над местото, ниту на кои се погодни за употреба. Едноставно се консолидираат до 15 уреди во еден штекер со Моќност од 15-порта Smart USB Полнач, да ја заштедите меморијата и да се создаде организирана средина за леснотијата на користење и мир на умот.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Овој 15 Порт USB Ѕид Конектор за Адаптер, пријави до 15 уреди истовремено преку само еден штекер, елиминирање на потребата за повеќе полначи и места. Идеална за дома, канцеларија, супермаркет, аеродром, телефон продавница, патување и други затворен користење.
1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
2. 100 W AC ѕид полначот со 15 USB порт
3. Прекинувач и LED моќ индикатор
4. Висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија
5. Обезбедува стандарден USB 5 V и Max 3.5 Еден Излез
6. Компактен и лесен, лесен за ракување
7. Компатибилен со сите електронски производи што се полнат преку USB кабел, како што сите паметен телефон,за i Phone5/5s/6//6s/6 плус/i Phone7 7plus, i Phone 8, за Samsung,за Галакси Забелешка 4,за Галакси Работ S8 S8plus, за HTC, сите таблет КОМПЈУТЕР,за i Pad,за i Pod, Моќ Банки, Батерија Bluetooth Звучници и сл.
СПЕЦИФИКАЦИЈА :
1. USB Порта : 15
2. Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz
3. Излез : DC 5 V 20 A
5. Приклучок : ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Приклучок
6. Големина : 32x11x13cm (L*W*H)
7. Кабел Должина : 1.2 m
8. Боја : Црна
FPACKAGE :
1* 15 USB порт ѕид полнач
1* НАС, ЕУ, АУ или велика БРИТАНИЈА Plug Моќ Кабел
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА Внатрешен пакет : 15 пристаништа usb Полнач AC кабелот Надворешното пакување : Go2link подарок кутија Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор. Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА

1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5 - 25days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини.
3, Какви видови на пратката метод да се направи?
За онлајн договор, онлајн плаќање е потребно, за офлајн, ќе го прифатиме paypal, банкарски и сл.,
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

Кон својствата

боја:
Црна
Приклучок Тип:
ЕУ, САД, АУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Компатибилен Бренд:
SONY,Blackberry,LG,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Тип:
Десктоп
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,FCC,CE,RoHS
Излез:
5V/2.1 A
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
OPPO VOOC,Samsung Адаптивни Брзо Полнење,MTP Пумпа Express,USB PD
USB Порти:
≥6
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
100-240V/0.6 НА
Број На Модел На:
GLK-CHR-15
Извор На Енергија:
A. C. Извор

Најдобри предлози во категоријата